Telefon
+420 602 556 358
Adresa
Vavrečkova 5673, 760 01 Zlín

Jak to funguje

Nabízíme profesionální služby

MUTOH ValueJet 2638

Zcela nová velkoplošná tiskárna nabízí tisk na širokou škálu materiálů jako jsou: samolepící fólie, PVC bannery, síťovina - mesh, billboardový papír, textil aj. Nová generace eco-solventních inkoustů zaručuje stálost barev 3 roky a vyznačuje se šetrným provozem k životnímu prostředí. Tato tiskárna dokáže potisknout

Fletcher FSC

Tato velkoformátová řezačka slouží pro řezání PVC, foamboardů a jiných tuhých materiálů až do 13 mm. Zajišťuje rovný, hladký a přesný řez měkkých, ale i lehkých pevných materiálů, včetně hliníkového sendviče.

EASYMOUNT

Tento laminátor je ideální pro laminování tlakově citlivých materiálů s rozměry do šíře 158 cm. Díky vyhřívanému topnému válci, který garantuje vynikající výsledky přilnavosti laminačních folií k tiskovinám.

ROLAND CAMM-1 PRO GX-640

Jedná se o poslední představený model řezacího plotru a se svou šíří 1,6 m také o největší plotr v historii Roland DG. Je vybaven novým silným servomotorem včetně optického čidla pro dodatečný tvarový ořez.

ROLAND VersaArt RE-640

Ideální tiskárna pro kvalitní a produktivní výstupy, tisk samolepek, vysoce kvalitní interiérové plakáty a prezentační panely

GROMMET Evolution

Plně automatický pneumatický aplikátor oček, vyrobených z ekologického termoplastického polymeru, který lisuje očka do širokého spektra materiálů (PVC, textil, plátno, atd.).

Vario 3 – Aeroterm´s dryer

Dosoušeč tisku, díky kterému můžeme zakázky zpracovávat mnohem rychleji.

DGI VTIII-98DP

Tato tiskárna slouží pro tisk billboardů, bigboardů, CLV a bannerů.